Állásajánlat - Ügyféltámogató help desk

Cégünk több mint 30 éve a saját (közétkeztetési szegmensben több területen piacvezető pozícióval) fejlesztésű programjaival és ahhoz biztosított szolgáltatásaival tevékenykedik. A programjaink és szolgáltatásunk napi 750 – 800 ezer adag étel előállítása, értékesítése mögött található meg. Felhasználóink főleg multinacionális cégek, hazai innovatív stabil vállalkozások, diákétkeztetés, munkahelyi étkezők, álamigazgatási és egészségügyi intézmények. Informatikai cégként mindig a legkorszerűbb innovatív technológiákat biztosítjuk partnereinek. (mobil applikációk, Azure, készpénzmentes fizetés stb.)

Főbb feladatok, munkák:

  • közétkeztetési területen működő saját fejlesztésű programokhoz kapcsolódó ügyféltámogatás
  • az élelmezési üzem munkatársainak segítése az általunk fejlesztett programok üzemeltetési feladataiban
  • segítségnyújtás az ügyfeleknek a programok alkalmazásában, napi használatában telefonon, távoli eléréssel
  • programjaink ismertetése, környezeti beállítások, üzemelési problémák elhárítása
  • programverziók tesztelése, bevezetése, érvénybeléptetés követése
  • a saját fejlesztésű rendszer „felhős” vagy lokális környezetben működik az ügyfelek nagy részénél. Az Azure környezeteben lévő felhasználók aránya meghaladja a 20 %-t.
  • ügyfelektől kapott jelzések, végzett lépések dokumentálása ticketing rendszerrel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • korszerű informatikai környezet használata
  • élelmezési, vagy gazdasági folyamatok ismerete előny
  • nyitottság informatikai rendszerek ismeretére, használatára
  • közétkeztetési folyamatok, rendeletek ismerete előny
  • rátermettség, határozottság, fejlődési motiváció
  • agilitás, rugalmasság
  • feladatmegoldó készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • hosszútávú elképzelés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • családias légkör
  • korszerű és kulturált munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • fix fizetés + mozgóbér + cafeteria
  • kiszámítható, stabil, teljes legalitású munkaviszony
  • Teljes munkaidő 5*8,5 óra

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Fényképes önéletrajzokat a sipos.geza@qb.hu e-mail címre várjuk!

Cégünkről

Kapcsolat