Állásajánlat - Élelmezési ügyféltámogató munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • közétkeztetési (egészségügy, diák étkeztetés, álamigazgatás, munkahelyi étkeztetés) területén működő sajátfejlesztésű programokhoz kapcsolódó ügyféltámogatás
  • élelmezési üzem munkatársainak a napi munkájában a programok alkalmazásának, használatának segítése telefonon, személyesen, informatikai támogatással
  • gazdálkodási, rendelési, raktározási feladatok végzésének élelmezési programokban való alkalmazásának támogatása, ügyfelek részére
  • étlaptervezéssel, létszámkezeléssel, kiszabásokkal felmerülő programhasználati kérdések megválaszolása
  • étkezést rendelők kérdéseire válasz
  • pénzügyi folyamatok, számla, nyugta, használatának támogatása a programok kezelésénél
  • rendszer adatbázisok fejlesztésében részvétel, programverziók tesztelése
  • új ügyfelek oktatása (gyakorlat megszerzése után)
  • szükség esetén ügyfélhez kiszállás
  • ügyfelektől kapott jelzések, végzett lépések dokumentálása tikett rendszerrel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • korszerű informatikai környezet használata, nyitottság
  • felhasználószintű számítógépes ismeret
  • élelmezési területen vagy számviteli területen szerzett tapasztalat, gyakorlat előny
  • rátermettség, határozottság, fejlődési motiváció
  • jó kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • agilis, rugalmas feladatmegoldó készség
  • hosszútávú elképzelés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Korszerű és kulturált környezetben munkavégzés
  • Fiatalos csapat
  • Fix fizetés + mozgóbér + cafeteria
  • Kiszámítható, stabil, teljes legalitású munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélkapcsolat, Irodai munka,
  • Help desk, informatika
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Élelmezés, dietetika
  • Teljes munkaidő (5*8 óra)

Szükséges tapasztalat:

  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Közétkeztetési tapasztalat előny

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol nyelven beszédkészség előny lehet

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Bérigénnyel megjelölt önéletrajzzal geza@qb.hu

Cégünkről

Kapcsolat