Állásajánlat

Ügyfélszolgálati munkatársakat keresünk!

  • Feladatok: Saját fejlesztésű rendszereinkhez ügyfélkapcsolat helpdesk biztosítása. Beérkező hívások fogadása, problémák felgöngyölítése, távmenedzselés. A rendszereinkkel kapcsolatos szakmai kérdések kezelése, tanácsadás. Informatikai oldalról a rendszereink telepítése, programverziók küldése, verziófrissítések ellenőrzése. Ügyfélmegkeresések adminisztrálása, rögzítése CRM rendszerben.
  • Elvárások: Jó kommunikációs készség, jó stressztűrő, konfliktuskezelő készség. Készség a folyamatos tanulásra, új ismeretek megszerzésére. Elkötelezettség csapatmunkában való munkavégzésben. Előnyt jelet korábbi ügyfélszolgálati gyakorlat, felhasználói szintű informatikai gyakorlat, esetleg SQL adatbázis kezelési gyakorlat.
  • Szükséges végzettség: Legalább középfokú végzettség, informatikai, élelmezési-dietetikai, vagy vendéglátás szakirányban.

Amit Kínálunk:

  • Alapbér és béren felüli juttatások, kiszámítható munkaidő
  • A munkához kapcsolódó szakmai fejlődés, oktatás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet
  • Vidám, kreatív légkör, jó csapatmunka, kultúrált munkakörülmények

 Önéletrajzokat kérjük, hogy a "sipos.viktoria@qb.hu" email címre küldjék.

Quadro Byte Zrt Adatvédelmi szabályzata